Přeskočit navigaci

Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové

Studijní a vědecká knihovna
v Hradci Králové
On-line katalog E-zdroje Digitální knihovna
Úvod > Akce > Další akce (Něco navíc...) > Články > 14. 11. Veřejná debata Českého rozhlasu Plus: Volby 2017: co nám daly, co nám vzaly? aneb Jak vy(pr

14. 11. Veřejná debata Českého rozhlasu Plus: Volby 2017: co nám daly, co nám vzaly? aneb Jak vy(pro)hrát volby v Česku?

Výjimeční hosté! Atraktivní témata! Názorová výměna. Unikátní formát. Střet názorů. Interakce hostů a publika. Nové obzory. A ve vašem městě. To nabízí Veřejná debata Plus. Český rozhlas Plus uvede první debatu vysílanou živě na Plusu, na sociálních sítích a na YouTube ve Studijní a vědecké knihovně v Hradci Králové.

Budeme diskutovat o kontroverzních otázkách dnešní doby. Veřejnost bude mít příležitost setkat se a vyměnit si názory s atraktivními hosty. Nabízíme střet myšlenek a úhlů pohledu. Události a problémy dnešního světa a naší společnosti zasazujeme do kontextu. Nekloužeme po povrchu, ale jdeme do hloubky a snažíme se objevit nové obzory. Nebojíme se otevírat ožehavá témata a přinášet pestrou paletu názorů. A to vše v atraktivním formátu moderního stylu debaty, do které bude interaktivně zapojeno také publikum. Vstup volný.

Začínáme v 18:30 hod. v konferečním sále v 5. podlaží. Předpokládáný konec ve 20:00 hod.

Debata-plus.png