Přeskočit navigaci

Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové

Studijní a vědecká knihovna
v Hradci Králové
On-line katalog Co číst Digitální knihovna
Úvod > Akce > Další akce (Něco navíc...) > Články > TÉMA PRO TENTO ROK: ELEKTRONICKÉ ZDROJE A SLUŽBY V KNIHOVNÁCH

TÉMA PRO TENTO ROK: ELEKTRONICKÉ ZDROJE A SLUŽBY V KNIHOVNÁCH


Motto: „Jedno kliknutí otevírá svět“

Logo2018-(1).png

           V listopadu 2017 byla na Královéhradecké knihovnické konferenci opět vyhlášena regionální kampaň, tentokrát pod názvem Elektronické zdroje a služby v knihovnách. Elektronické služby jsou již nedílnou součástí informačního systému knihoven a naši uživatelé si již zvykli, pravidelně je používat. Cílem kampaně je seznámit veřejnost se službami, které jsou již nyní k dispozici tak, aby uživatel měl přístup k aktuálním a kvalitním elektronickým službám a mohl komunikovat s knihovnou virtuálně pomocí všech dostupných technologií.
          I v letošním roce bude kampaň prezentována na panelech v 1. podlaží knihovny. Každé dva měsíce bude prezentováno jedno téma. Na této stránce se pravidelně objeví informace o další službě. K dispozici budou i tištěné letáky v jednotlivých patrech knihovny. Jsou plánovány přednášky a školení pro veřejnost. V lednu a únoru kampaň začíná prvním tématem, kterým je nové jednotné vyhledávací rozhraní PRIMO.
 
Jak naši pravidelní návštěvníci vědí, knihovna vydává občasník, ve kterém se v tomto roce dočtete i o elektronických zdrojích, které naše knihovna nabízí. Naleznete ho zde  http://www.svkhk.cz/Pro-verejnost/Obcasnik-X.aspx.
 

Leden - únor 2018

PRIMO.png
Primo-komiks.png
Vyzkoušejte: https://primo.svkhk.cz