Studijní a vědecká knihovna
v Hradci Králové
Photogallery On-line catalogue
Úvod > Pro knihovny > Vzdělávání > Aktuální vzdělávací akce > Projektový a procesní management s využitím počítačové podpory - 29. 10. 2019

Projektový a procesní management s využitím počítačové podpory - 29. 10. 2019

 

Datum:

29. 10. 2019

Čas: 9:30 do 13:45
Délka: 4 a 1/2 hodiny
Místo: počítačová učebna SVK HK
Lektor:

Vojtěch Vojtíšek 

Cena: 0,- Kč
Přihlášení: klikněte zde
 
Vaše přihlašovací údaje budou shromažďovány prostřednictvím služby Google Disc. Zařazení mezi účastníky Vám během několika pracovních dnů potvrdíme e-mailem.

V případě problémů s přihlašováním pište na e-mail Bohdana.Hladikova@svkhk.cz nebo volejte na telefonní číslo 494 946 224.

 


 
O kurzu: 

Pokud máte úkol s jasným cílem, harmonogramem a víte, co k jeho realizaci budete potřebovat, máte projekt. Každý správný projekt má začátek a konec. Vedle toho ale děláte spoustu věcí, které jsou rutinní, opakují se - zkrátka agendu. To jsou procesy. Projekty a procesy potřebují odlišný přístup - jedině tak vám tyto techniky skutečně pomohou efektivně dosahovat výsledků. Jak na to? A co k tomu potřebujete?

Účastníci se díky kurzu naučí připravit kvalitní projekt a analyzovat procesy s využitím specializovaných webových nástrojů (Trello, Do, Asana, Google Suite apod.), nebo těch úplně obyčejných, jako je tužka a papír.

O lektorovi:

Vojtěch Vojtíšek vystudoval filozofii. V Městské knihovně v Praze řídí projekt E-knihovna zaměřený na vydávání elektronických knih a digitální služby. Školí nové technologie, pomáhá zavádět nové služby a propojovat existující. V SVK HK v loňském roce přednášel o tvorbě e-knih.

Cílová skupina:

Kurz je vhodný především pro manažery a knihovníky, kteří připravují a řídí projekty či procesy ve svých knihovnách.
 

Vzdělávací akci podpořilo Ministerstvo kultury z dotačního podprogramu VISK2.
 
logo_vzdel_web_male.gif svkhk_logo.gif